2021-08-29

Her sıhhi mekan için uygun bir çözüm

Su Kaçağı Tespit

Kameralı sistemlerle su kaçağı bulma konusunda geniş bir tecrübeye sahip olmak yıllarca bu problemler üzerinde çalışmaktan geçer. Her dairede farklı bir su sızıntısı tespit ediyorsunuz ve gittiğimiz her dairenin tesisatı birbirinden farklı ustaların elinden geçmiştir. Onların yanlışlarını bulmak gün geçtikçe daha da zorlaştı. Usta veya malzeme hatasından kaynaklanan su kaçakları günümüzde yeni bir iş sektörünün kurulmasına sebep oldu. İşimiz aynı hasta doktor ilişkisine benzer bir hal aldı. Diğer tesisatçılardan farklı olmamız tamir işine yönelip sürekli arızalı tesisat borularıyla uğraşmaktan geçiyor. Sürekli su kaçağı tamiri işiyle uğraştığımız için hataların nerelerden kaynaklanabileceğini önceden kestirebiliyoruz. Her evin can düşmanı olan su kaçakları, teknolojinin sektörümüze yansıması ile biraz daha kolay bulunmaktadır.

Tecrübeli ustaların evinize girdiği andan itibaren kendinizi güvende hissetmeniz gerekir. Garantili iş yapan ve yaptığı işlerin sürekli arkasında duran bir esnaf kültürü ile çalışmaktayız. Tüm makine tertibatını satın almadan yarım yamalak sektöre girmek isteyen üç kağıtçılara karşı uyanık olmanızı tavsiye ediyorum. Su tesisatının ne olduğunu bilmeyen üç beş uyanık vatandaş eline kamera alıp su kaçağını bulmaya çalışmaktadırlar. Tecrübesi ve boruların nereden geldiğini tahmin edemeyecek bir anlayış size yanlış yerleri göstererek hem sizlere zarar veriyor hem de sektörümüze olan güveni bitirmektedir. Hiç unutmam bir müşterimiz bizi arayıp su kaçağını gerçekten buluyor musunuz? diye sormuştu. bu soruyu sormasında ki maksadı dalga geçmek değil, daha önceden farklı birilerine su kaçağını bulmaları için boş yere para verdiği için bize hiç inanası gelmiyordu. Her yiğidin farklı bir yoğurt yiyiş tarzı vardır ama işe sadece paramı alayım mantığıyla giren arkadaşlar müşterilerimizi bu işi adam akıllı yapan firmalara karşı da soğutuyorlar. Ağzı yanan vatandaş su kaçak tespiti yapan firmalara ön yargı ile yaklaşıyor. Biz çalışanlar olarak 50 yıllık bir kökene sahip tesisatçı babalarımızdan bu mesleği teslim aldık. Siz bu işi bir kereye mahsus yaptırıyor olabilirsiniz fakat biz bu işi hergün yapıyoruz. Biriken bilgi deneyimi ile birlikte her firmadan bulunmayan görüntülü su kaçak aletleriyle çalışmaktayız.

Kalorifer Tesisatı
 
Manisa ve çevresinde merkezi sistem, kat kaloriferi ve kombi sistemlerinde 36 yıllık deneyimimizle yeni tesisat döşenmesi, tadilat, tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer tesisatı konusunda her türlü desteği bizden alabilirsiniz. Yaptığımız başlıca işleri aşağıda görebilirsiniz.
 
A’dan Z’ye yeni kalorifer tesisatının çekilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi
Mobil Sistem (cross-link) Kalorifer Tesisatı Kurulumu (Mobil Sistem hakkında buradan bilgi alabilirsiniz)
Kombi Montajı ve Kalorifer Tesisatına Bağlanması
Bina tesisatı çekilmesi
Apartman ve sitelerdeki Merkezi Kalorifer Kazanlarının ve Tesisatlarının Bakımı ve Tamiri
Merkezi Sistemden Bireysel Kombi Sistemine Geçiş
Doğalgaz Sobasından Bireysel Kombi Sistemine Geçiş
Kalorifer Tesisatı Arızaları, Kaçakları ve Tıkanıklarının Giderilmesi
Kalorifer Sistemi Tadilatları
Radyatör Tıkanıklıkları, Temizlenmesi ve Basınç Sorunlarının Giderilmesi
Petek temizliği
 
Su Tesisatı
 
Manisa ve çevresinde ev ve işyerlerinde kullanılan su (sıhhi) tesisatı ile ilgili tüm yenileme, tadilat, tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.Aşağıda su tesisatı konusunda verdiğimiz hizmetleri görebilirsiniz.
 
Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.
 
 • Su tesisatı döşeme, tadilat, değişim ve tamiri, ayrıca tesisat malzemelerinin tedariği
 • Pis su tesisatı döşeme, tıkanıklık giderme ve tamiri
 • Rezervuar ve sifon tamirleri, tıkanıklıkların giderilmesi ve rezervuar iç takım montajı
 • Lavabo ve klozet tıkanıklıklarının giderilmesi, tamiri
 • Klozet montajı ve yerinin değiştirilmesi
 • Lavabo Montajı
 • Su Tesisatçısı
 • Spiral boru değişimi
 • Batarya ve musluk tamir ve montajı
 • Taharet ( ara ) musluğu tamiri ve montajı
 • Gömme rezervuar tamiri ve montajı
 • Küvet montajı ve duş arızaları
 • Su kaçakları ve sızıntılarının tespiti ve tamiri
 • Çamaşır ve bulaşık makinası bağlantısı
 • Su sayaç montajı ve kaçaklarının giderilmesi
 • Hidrofor tamir ve montajı
 • Su deposu tamir ve montajı
 • Su Tesisatı

 

Kameralı sistemlerle su kaçağı bulma konusunda geniş bir tecrübeye sahip olmak yıllarca bu problemler üzerinde çalışmaktan geçer

Sayfamızı Paylaşın